Mūsu vērtības

Kad jūs domājat MĀJA, jūs domājat - VIRTUVE.

Tā ir katras mājas sirds. Tieši virtuvē katru dienu notiek maģija. Šī ir vieta, kur mēs apzināti iepazīstam gatavoto ēdienu pirmās garšas, no paaudzes paaudzē nodotos ģimenes kulinārijas tradīciju noslēpumus un gardākos pašdarinātos ēdienus. Tā ir vieta, kur vārdiem: ĢIMENE, MĪLESTĪBA, TUVUMS ir patiesākā un dziļākā nozīme, un to skaistums atspoguļo gardas maltītes, kas gatavotas no sirds.

Laiks, kas pavadīts virtuvē un pie galda ar mīļajiem kopā gatavojot ēdienu, daloties ar ēdienu, sarunās, smieklos ir tie laimīgākie brīži, kas pārvēršas unikālās atmiņās un veido ilgstošas attiecības starp paaudzēm. Šie ir brīži, kas ir cilvēku sugas būtība, kas mūs definē un ir mūsu civilizācijas pamatā.

Pēdējos gados dzīve ir ievērojami paātrinājusies, un ikdienas vajāšanai nav pietiekami daudz laika, lai to pavadītu kopā ar mīļajiem. Kopējās ēdināšanas svinēšana dienas laikā bieži ir vienīgā iespēja satikt ģimeni. Tāpēc kā Aviko mēs vēlamies piedalīties un atbalstīt savus patērētājus šajos mazajos, bet tik vērtīgajos brīžos, piedāvājot produktus un risinājumus, kas pielāgoti mūsdienu vajadzībām, bet rūpējoties par skaistajām mājas tradīcijām, kopīgām maltītēm. Aviko mēs ļoti labi saprotam, ka katra diena ir izaicinājums, lai sagatavotu kaut ko īpašu un garšīgu saviem mīļajiem. Tāpēc viena no Aviko idejām par ēdiena gatavošanu un kopīgu ēšanu ir Pavārmākslas nedēļa kopā ar Aviko.

Šīs ir 6 tematiskās dienas, kurās mēs veidojam inspirācijas ar mūsu produktiem no visaugstākās kvalitātes kartupeļiem, rezultātā tiek iegūtas vienkāršas un pagatavošanai iespējamas garšīgu un veselīgu ēdienu receptes.

         

Jo tas, kas ēdiena gatavošanā ir vissvarīgākais, ir kopā būšana ... Tāpēc - būsim kopā ar AVIKO!

Kas mēs esam?

Kopš dibināšanas 1962. gadā Aviko ir kļuvis par vienu no četriem lielākajiem kartupeļu pārstrādes uzņēmumiem pasaulē. Royal Cosun koncerns kļuva par vienīgo Aviko zīmola īpašnieku 2002. gadā. Ar 50% tirgus daļu mēs esam pasaules tirgus līderis atdzesētu kartupeļu kategorijā - mēs to esam sasnieguši, apvienojot mūsu daudzgadu pieredzi un plašās zināšanas par izstrādājumiem ar efektīviem loģistikas procesiem, un galvenokārt ar klientiem orientētu pieeju.

Izvēloties Aviko, jūs izvēlaties uzņēmumu:
- ar pierādītu pieredzi un zināšanām
- kas ir vērsts uz pilnīgu izpratni par patērētāju un viņa vajadzībām
- ar globālu mērogu un spēcīgu pozīciju Eiropā
- kas tic stabilai, vietējai sadarbībai ('Think global, act local')
- kas ir cieši saistīts ar svarīgākajiem lauksaimniekiem un augļkopjiem
- ar plašu, pilnīgu augstākās kvalitātes atdzesētu un saldētu kartupeļu produktu piedāvājumu
- novatorisku produktu kategorijā ar pievienoto vērtību
- ar īpašu, profesionālu tirdzniecības pārstāvju kolektīvu gan mazumtirdzniecībā, gan gastronomijā
- ar uzticamu un drošu loģistikas pakalpojumu gan saldētiem, gan atdzesētiem produktiem

Parunāsim ... Iepazīsim labāk viens otru ... Tiksimies pie galda!