Tiksimies pie galda!

Par mums

Iepazīsti Aviko!

Aviko uzņēmums tika izveidots vairāk nekā pirms 50 gadiem (1962) Nīderlandē kā iniciatīvas lauksaimnieku grupa no Achterhoek reģiona. Kopš tā laika tas ir kļuvis par starptautisku organizāciju, ar 7 rūpnīcām 3 Eiropas valstīs un pārdošanas birojiem 8 valstīs, kas veido daļu no Royal Cosun uzņēmuma. Aviko produkti pašlaik sasniedz gandrīz 70 valstis 5 kontinentos!


Uzklikšķini un lasi par Aviko vēsturi un tā pašreizējo stāvokli globālajā un Eiropas tirgos, lai uzzinātu, kā sasniegt panākumus, izmantojot darbu un neatlaidību.


Globālā pozīcija


Daļas Eiropas un pasaules tirgos

Eiropa

Otrs lielākais kartupeļu produkcijas ražotājsPasaule

Viens no pasaules top 4 kartupeļu pārstrādātājiem

Aviko 50 gadiNoklikšķini uz logotipa lai uzzinātu vairāk

"Viena lieta, ko nevar noliegt par Aviko: pēdējo 50 gadu laikā, Aviko ir attīstījies no reģionāla uzņēmuma par Viseiropas organizāciju - satriecošs uzņēmums savā nozarē, tirgus līderis daudzos tā tirgos un pasaules lielākais atdzesēto kartupeļu ražotājs. Pēdējos 50 gados, Aviko ne visās jomās ir bijis skaidrs virziens, taču turpmākajos gados īpaša uzmanība tiks veltīta turpmākai izaugsmei par pasaules klases spēlētāju: kompānija versīsies pie jums, ja jūs meklējat plašu kartupeļu produktu klāstu, iedvesmu pārsteidzošu izvēlni, iespējams, ar zināšanām un prasmēm, lai palīdzētu Jums, klient. 50 gadi Aviko: pasaules klases spēlētājs!"
Martin van de Ven, CEO

Vairāk nekā 50 gadu pieredze, kā arī intensīva izaugsme un globālo tirgu paplašināšana.
Aviko apstrādā vairāk nekā 1.700.000 tonnu kartupeļu gadā.
2005.gads - apgrozījums pārsniedz 400 miljonus EUR
Aviko ir zināms 67 valstīs visā pasaulē

Mamma Mia! Mammas Frī!

Dabīga garša! Ar miziņu! Līdzīgs īstam "mājas" produktam. Tādi ir jaunie Aviko frī kartuepļi "Mammas Frī". Uzklikšķini un uzzini vairāk!

Rullē ar Aviko!

Piedalies mūsu jaunajā loterijā! Laimē fantastiskas balvas!

Kas jauns?