Tiksimies pie galda!

Šiškebabs no "Pati Parts" kartupeļu daiviņām ar piparmētru mērci

Tiek servēts priekš:
4 persona(-as)
Pagatavošanas laiks:
20 min.

Receptes skaidrojums

Sastāvdaļas
1 iepakojums Aviko "Pati Parts" kartupeļu daiviņas
1 vidējs baklažāns, 2 sīpoli, 2 sarkanie pipari
16 šampinjoni
250 g fetas siera
Papildus nepieciešamais
Piparmētru mērce: 150 ml dabīgā jogurta, ½ tase sasmalcinātu piparmētru, 1 ēdamkarote olīveļļas, 1 daiviņa ķiploka, sāls un pipari
Turklāt, jums būs nepieciešami Kebab grilēšanas iesmiņi
Pagatavošana:

Pagatavojiet kartupeļu daiviņas pēc norādēm uz iepakojuma.

Pārkaisiet ar sāli baklažānus un atstājiet uz pusstundu. Nomizojiet sīpolus un sagrieziet četrās daļās. Pievienojiet sagrieztus piparus. Sagrieziet šampinjonus četrās daļās un fetas sieru. Baklažānus noskalo no liekā sāls.

Klājiet baklažānus, sagatavotās "Pati Parts" kartupeļu daiviņas, sīpolu ceturtdaļas, piparus gabaliņos, fetas sieru, un olīvas uz grilēšanas iesmiņiem. Apsmidziniet ar olīveļļu. Izvietojiet alumīnija foliju uz restēm krāsnī. Uzkarsē krāsni līdz apm. 150 ° C grilēšanas režīmā (ja krāsnij ir šāda funkcija). Grilējiet vai cepiet 5-10 min.

Tikmēr sagatavo piparmētru mērci. Lēnām sajauc olīveļļu ar jogurtu. Saspiediet ķiplokus caur ķiploku spiedi un pievienojiet mērcei. Nobeigumā uzkaisiet sasmalcinātu piparmētru lapiņas. Pievienojiet sāli un piparus. Pasniedz atsevišķā trauciņā.

Jauns izcils izskats!

Atklājiet jauno vadošo produktu iepakojumu "ZigZag", "Original" un "Super Long" līnijas!

Mamma Mia! Mammas Frī!

Dabīga garša! Ar miziņu! Līdzīgs īstam "mājas" produktam. Tādi ir jaunie Aviko frī kartuepļi "Mammas Frī". Uzklikšķini un uzzini vairāk!

Kas jauns?