Tiksimies pie galda!

50 gadi Aviko!

No reģionālās kompānijas par globālo spēlētāju!


Ko reiz aizsāka 32 kartupeļu audzētāji pie virtuves galda, tagad, pēc pusgadsimta, Aviko ir kļuvusi par globālu organizāciju.

Izveidota 1962.gadā, "Aardappel Verwerkende Industrie Keppel lv Omstreken" (AVIKO) izrādījās ambicioza kompānija ar vienu skaidru mērķi: radīt vērtību no kartupeļiem.1962-1999
Tas viss aizsākās senā piena pārstrādes rūpnīcā Nīderlandes ciematā Hoog Keppel, kura sākotnēji darbojās atdzesētu kartupeļu ražosanā koka kastēs, kam sekoja pirmie saldētie produkti.

1967 gadā ražošanu pārcēla uz tuvējo ciemu Steenderen, kur ražotnes ierīkošanai piedāvāja vairāk vietas, lai sasniegtu savus mērķus. Aviko lūkojās, kas notiek aiz valsts robežām, jo īpaši, kad tas nonāca pie jaunu kartupeļu produktiem, kas padarīja Aviko par pirmo Rosti ražotāju ārpus Šveices 1970 -jos. Tas iezīmēja sākumu vairākas desmitgades veiksmes stāstam, kurā Aviko varēja nodrošināt spēcīgas pozīcijas Eiropā, īpaši Francijā un Vācijā. Drīz pēc Dzelzs priekškara Aviko kļuva tirgus līderis Austrumeiropā, pateicoties rūpnīcas celtniecībai Polijā. 1990 gadā, uzņēmums riskēja un sāka nostiprināties uz citiem kontinentiem. No tā brīža, Aviko kļuva par globālu spēlētāju, augstās kvalitātes kartupeļu produkti tiek baudīti arvien vairāk pasaules valstīs. Un, kamēr mēs atskatāmies uz šo attīstību ar lepnumu, tas ir pamatots - mūsu sirdīs mēs vēl aizvien esam vienkāršie kartupeļu audzētāji no ciemata Keppel.

2000-2012
Pašreizējā gadsimtā, tas ir galvenokārt par pievienoto vērtību, termins, kas ir ideāli saskaņots ar mūsu galveno vērtību. Aviko stājās sadarbībā ar Eurofrits, kas ieviesa uzkodas kā patīkamu papildinājumu mūsu produktu klāstā. Ar Beļģijas kompānijas Eurofreez iegādi, Aviko klāsts tika atkal ievērojami paplašināts ar kartupeļu biezeni un gratiniem. Tirgus mainījās, un Aviko nolēma samazināt savu zīmolu skaitu, lai varētu labāk koncentrēties un veiksmīgi pārdod augstas kvalitātes kartupeļu produktus klientiem, kas bija vairāk nekā 100 valstīs.

Tikmēr Aviko turpināja ieguldīt jaunos, pārsteidzošos un garšīgos produktos, kas ir pielāgoti profesionāļiem, piemēram, Tavām un Tavu klientu vēlmēm. No atdzesētiem vai saldētiem kartupeļiem līdz kartupeļu specialitātēm un uzkodām - ar Jūsu un jūsu kolēģu palīdzību, mēs varam iet kopsolī un attīstīt ēdināšanas nozari. Tā ir šī mijiedarbība un ideju apmaiņa, kas nodrošina, ka jūs gūstiet maksimālu atdevi no ieguldījumiem, un ka mēs varam turpināt attīstīt un attīstīties, lai saglabātu uzņēmumu, uz kuru jūs varat paļauties tagad un nākotnē.

Turklāt Korporatīvā sociālā atbildība spēlē arvien lielāku lomu. Aviko seko līdzi laikam: mūsu produkti atbilst augstākajiem tehniskiem, vides un sociāliem standartiem. Ilgtspējīgas izejvielas, ilgtspējīgas saulespuķu eļļu izmantošana un vērienīgu pasākumu programma, lai samazinātu enerģijas patēriņu un oglekļa emisijas, kam ir arvien lielāka ietekme mūsu ikdienas darbībās.

Nākotnē...
Turpmākajos gados, Aviko centīsies but joprojām viens no četriem lielākajiem kartupeļu pārstrādātājiem visā pasaulē, un šāda veida vadošais uzņēmums Eiropā - ar kartupeļiem frī uzmanības centrā, tomēr ar pietiekami plašu darbības jomu citiem inovatīviem un iedvesmojošiem kartupeļu produktiem.
Mūsu tirgus zināšanas ir kā atslēga mums, lai sasniegtu šo mērķi, un mūsu sadarbība ar jums ir, un vienmēr būs izšķiroša. Mērķis, kas tika noteikts 1962.gadā ir palicis neskarts: "Lai radītu vērtību no kartupeļiem".

Tā kā mēs virzāmies 2013 gadā, nākamais pusgadsimts būs neapšaubāmi bagāts ar izaicinājumiem un iespējam, tomēr, izmantojot pēdējo 50 gadu zināšanas un pieredzi, mēs ceram nākamajos 50 gados turpinat ieviest jauninājumus un nodrošināt vislabākos produktus mūsu klientiem.

Jauns izcils izskats!

Atklājiet jauno vadošo produktu iepakojumu "ZigZag", "Original" un "Super Long" līnijas!

Mamma Mia! Mammas Frī!

Dabīga garša! Ar miziņu! Līdzīgs īstam "mājas" produktam. Tādi ir jaunie Aviko frī kartuepļi "Mammas Frī". Uzklikšķini un uzzini vairāk!

Kas jauns?