Tiksimies pie galda!

Aviko zīmola vērtības...

Tiksimies pie galda!

Aviko tic, ka, neskatoties uz straujo dzīves ritmu un pastāvīgu laika trūkumu, mums visiem ir nepieciešamas labas, mīļas attiecības ar tuviem cilvēkiem - ģimeni un draugiem.

Lai stiprinātu šādas attiecības, mums vajadzētu atrast laiku ikdienā, kad varam uz brīdi atpūsties un sanākt kopā. Satikšanās pie galda ir lieliska iespēja! Pavārmāksla ar ģimeni vai draugiem ir ne tikai vienkārša maltītes gatavošana, bet arī jautra laika pavadīšana, kurā var radoši izpausties un atklāt interesantas garšas kombinācijas un jaunus produktus. Pateicoties AVIKO produktiem, gatavošana ar tuvākajiem cilvēkiem, nav apgrūtināta vai laikietilpīga, mēs esam pārliecināti, ka pagatavotie produkti labi garšos ikvienam pie galda. Daloties ar maltīti, ko gatavojam kopā, mēs varam patiesi baudīt kopējos brīžus – degustēt iecienītākos ēdienus un dalīties sirsnīgās sarunās. Šādi brīži satuvina mūs!

Tas ir iemesls, kāpēc Aviko iesaka - Tiksimies pie galda!

Jauns izcils izskats!

Atklājiet jauno vadošo produktu iepakojumu "ZigZag", "Original" un "Super Long" līnijas!

Mamma Mia! Mammas Frī!

Dabīga garša! Ar miziņu! Līdzīgs īstam "mājas" produktam. Tādi ir jaunie Aviko frī kartuepļi "Mammas Frī". Uzklikšķini un uzzini vairāk!

Kas jauns?